Od našich zákazníků

Ing. S.B. (okres Jihlava)

S radostí mohu říct, že jsem si před více jak rokem vybral  (formou poptávkového řízení) správnou firmu. Od f. PRAŽÁK s.r.o. jsem úplně se vším (výrobky, zaměstnanci, komunikace … atd.) naprosto spokojen! Ať  se firmě daří!


p. H.M. (okres Hodonín)

Chci poděkovat za kvalitní práci a profesionální přístup technika, se kterým jsem zakázku řešila. Všechno bylo provedeno přesně podle mého požadavku. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků


p. J.Z. (Praha)

Velice vstřícný pan technik, který vedl montáž oken mne seznámil i s video návodem na údržbu, který máte na webu. Montáž oken a dveří byla vysoce profesionální a rychlá. Okna i vstupní dveře vypadají skvěle, přesně podle našich představ.


p. M.K. (okres Česká Lípa)

Maximální spokojenost – ochota, rychlost


Mgr. P.M. Rakvice  (okres Břeclav)

Slyšela jsem dobré reference, proto jsem si vybrala vaši firmu. Poměr cena/kvalita. Chválím vstřícnost ohledně barvy, změnila jsem těsně před mořením.


Ing. M. B. (Brno)     

Pokladem vaší firmy je pan technik, který svým odborným a lidským přístupem, rozšířil nám i projektantům obzory o výrobě oken. Jako stavební projektantka mám jasný důvod doporučit vaši firmu svým zákazníkům a skvělou referenci.


p. M.V. (Chomutov)

Perfektní vzhled výrobků. Doba dodání odpovídá. Montážníci velmi milí, ochotní a pracovití.


p. B.V. (okres Břeclav)

Moc děkujeme a velmi chválíme přístup montážníka, který u nás okna usazoval. Vyskytlo se spoustu nečekaných potíží, ale dopadlo  to perfektně.  Jsme nadšeni a budeme opět dál doporučovat. Děkujeme.


p. L.F. (Kladno)

Profesionální spolupráce, bezproblémová domluva, ochota pomoci, odborná konzultace.


p.H.M. (okres Hodonín)

Velmi příkladný profesionální přístup všech zaměstnanců umocnil moji spokojenost s Vaší firmou.


×