Klasická dřevěná okna - Eurookna IV 68

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, TENTO PRODUKT NABÍZÍME POUZE PŘI OBJEDNÁVKÁCH VELKÝCH SÉRIÍ.

Klasický a v minulosti nejběžněji používaný profil při výrobě eurooken. Základem eurookna IV 68 je eurohranol 72/86 opracovaný na jmenovité rozměry 68/80. Ve standardu dřevěných oken IV 68 je použito izolační dvojsklo 4LowE/16 NA/F4 (4 mm silné sklo s pokovenou nízkoemisní vrstvou/16 mm mezera tvořená distančním rámečkem nejčastěji nerezovým, prostor vyplněn vzácným plynem argonem/čiré sklo 4mm silné).

 

Každé sklo má charakteristické technické vlastnosti, z nichž nejdůležitější jsou:

U - koeficient prostupu tepla; g - solární faktor; Lt – prostup světla a zvukový útlum v dB. Tyto vlastnosti se mění na základě široké škály možností složení skel. Eurookna IV 68 jsou opracovány frézami s poloměrem zaoblení R3.

Vysoce kvalitnímu provedení těchto dřevěných oken napomáhá systém řízení jakosti ISO, používaný software na opracování oken a především volba vstupních materiálů, z něhož největší význam je kladen na eurohranoly. Eurohranoly pro výrobu eurooken jsou podrobeny přísným kontrolám na základě našich vnitropodnikových norem, které jsou našim zákazníkům k dispozici.

Eurookna jsou okovány celoobvodovým kováním MACO multi trend, zákazníci mají možnost si doobjednat zvýšenou bezpečnost - bezpečnostní magnety a mají k dispozici širokou škálu vrchního kování.

Vhodnou alternativou pro okna IV 68 jsou dřevěná okna IV 78, která mají silnější profil, díky kterému umožňují například zasklení izolačními trojskly, nebo použití přídavného těsnění.

×