Dřevohliníková okna IV92 STYL

Systém STYL potlačuje hloubku tohoto dřevohliníkového okna, sklo téměř lícuje s rámem okna.

Díky chytré konstrukci a znalostem v oblasti výstavby je vytvořeno okno s celkovým koeficientem prostupu tepla Uw = 0,7 W/(m2K). Koeficient prostupu tepla sklem U= 0,5 W/(m2K) a koeficient prostupu tepla rámem U= 0,79 W/(m2K).

Dřevohliníková okna představují spojení kvality dřevěných eurooken s takřka neomezenou životností oken hliníkových. Díky tomu dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou péči o povrchovou úpravu. Tato okna jsou vysoce odolná proti povětrnostním vlivům, zároveň dokonale těsní a jsou vhodná pro nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové domy.

Dřevohliníková okna jsou určena především pro moderní stavby, moderní vzhled a barevné provedení hliníkového pláště umožňuje perfektní sladění s provedením fasády domu. Vyšší cena těchto oken (oproti standardním eurooknům) je kompenzována extrémní životností a úsporou energií.

Dřevohliníková okna nabízíme od roku 2007. Konstrukce okna vychází z úspěšné modelové řady dřevěných oken IV92. V současné době se jedná o konstrukčně nejkvalitnější okna na trhu.

×